ניקוי ספות – הסוד הוא בטכניקה

ניקוי ספות

ניקיון זה א' ב' של חיים טובים. קשה לחשוב על אזור או פריט בבית, שאנו לא דואגים לניקיונו גם אם בתדירות מאוד נמוכה, החל משטיפת כלים כמה פעמים ביום ועד שטיפת מרתף אחת למספר חודשים. בכל ניקיון שאנו עושים, ישנם שני מרכיבי מפתח שישפיעו על התוצאה: טכניקת הניקוי מחד וחומרי וכלי הניקוי מאידך. לסוגים שונים של ניקיונות, אנו זקוקים לחומרי ניקוי שונים: סבון כלים לשטיפת כלים, נוזל לניקוי רצפות לשטיפת רצפה, נוזל לניקוי רכב לשטיפת רכב וכן הלאה. מעבר לחומרי הניקוי, ישנו גם הנושא של טכניקת השטיפה, וגם אם הטכניקה הוא פרמטר שולי בסוגים רבים של ניקיונות, כאשר מדובר על ניקוי ספות, הופכת הטכניקה לסוד הניקיון.

ניקוי ספות

טכניקת ניקוי ספות – מה זה אומר?

המושג טכניקה של ניקוי ספות נשמע כמו תנועה סודית, זמנים סודיים וצורות שפשוף סודיות שבהן נעשה שימוש, ובאופן חלקי זה לפעמים  נכון, אבל בעיקר מדובר במעין מתכון ניקוי, שמפרט פרמטרים כמו סוגי חומרי ניקוי, כמויות מים מקסימליות, שיטת הרטבה, שיטת הסרת לכלוך, צורת וזמני ייבוש וכן הלאה. מתכון זה מיועד להבטיח את הניקיון הטוב ביותר עבור הספה, ולצד זאת גם הבטחה כי תהליך הניקוי לא יגרום כל נזק לספה. כאנשים פרטיים, שאינם עוסקים בתחום, סביר להניח שאין לכם את הידע המקצועי הנדרש לניקוי הספות בבית בצורה מקצועית, אך גם חברות ניקוי ספות רשמיות לא תמיד אוחזות בטכניקה הנכונה לכל מקרה שלא יהיה.

ניקוי ספות ברמה גבוהה עושים עם חברת בר ניקוי

מהי הטכניקה הנכונה?

זה אמנם מסקרן מאוד לדעת מהי הטכניקה הנכונה לביצוע של ניקוי ספות אפקטיבי, אבל סביר להניח שכל חברה שהגיע לטכניקה האולטימטיבית, לא באמת תפרסם את המתכון שלה ברבים, ותשמור אותו כמעין יתרון תחרותי. ככלל, כל טכניקת ניקוי ספות חייבת להתבסס על שימוש מועט במים, שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים בלבד, שאינם כוללים כימיה המסוגלת לפגוע בשכבות השונות של הספה, וכמובן שיטות להסרת הלכלוך מבלי לגרום נזק למרקם הספה. למרבה הצער, טכניקת הניקוי לא יכולה לסייע לכם לבחור את חברת הניקוי הטובה ביותר עבורכם, אבל המלצות וחוות דעת שתקבלו מאחרים, יכולות אולי להעיד על קיומה של טכניקה אפקטיבית כזאת, בהתאם תוצאות שחוו אותם אנשים בשירות ניקוי ספות שהזמינו מאותה חברה. לכם כלקוחות, לא אמור להיות חשוב מהי הטכניקה – העיקר שיש טכניקה כזאת, ושהיא עובדת עבורכם.

 

שינוי גודל פונט