ניהול מוניטין בגוגל

Reputation

גם אם אתם מנסים להיות הכי בסדר בעולם יש סיכוי שבעבר היה מקרה שהופך את המוניטין שלכם לשלילי, ועוד לא התחלנו לדבר על אלו שיכולים פגוע בכם בצורה מכוונת. זה הזמן להבין איך אפשר לתקן מוניטין שלילי שנוצר ומי יכול לסייע לכם במשימה.

המוניטין הולך לפנינו

אין ספק שהמוניטין הוא אחד הדברים הכי חשובים שיכולים להיות. לא רק שהוא זה שלמעשה מעצב אותנו ואת הצורה בה אנו נתפשים בעיני אנשים, בין אם מדובר על חברה מסוימת, על עסק או על אדם פרטי או אישיות ציבורית, הבעיה הכי חמורה היא שברגע שפוגעים במוניטין קשה מאוד לתקן אותו. בעידן הווירטואלי בו אנו חיים קשה מאוד לתקן את הרושם הראשוני שמתקבל על אדם מסוים וקל מאוד לפגוע בו וזה הזמן להבין מהו ניהול מוניטין בגוגל ולמה הוא כל כך חשוב.

מהו ניהול מוניטין בגוגל?

  • המוניטין שלכם הוא למעשה כל הרושם שאתם יוצרים על אנשים מסוימים שיכולים להיות הבוחרים שלכם, הלקוחות שלכם או סתם אנשים שנמצאים בחוג החברתי בלי השפעה ישירה על קשרים כלשהם. אמנם גוגל הוא מנוע חיפוש יעיל במיוחד אך יש לו לא מעט חסרונות ובעיקר העובדה שהוא יכול לספק תוצאות חיפוש שנויות במחלוקת.
  • כשאדם מסוים מחפש את השם שלכם בגוגל הוא יכול להגיע לתוצאות מאוד לא רצויות. הוא יכול להגיע לפרשות שלא נגמרו כפי שהם כתובות, כאשר רק חלקי כתבות יגיעו אליו, יכול להיות שזו בכלל כתבה משנים קודמות והרבה דברים השתנו מאז ויכול להיות שזה סתם שיימינג שמישהו עשה לכם ואולי במכוון. ניהול מוניטין בגוגל ימנע מהדברים הללו לקרות ויתקן את העוול שנגרם בדרכים מקצועיות.

איך מבצעים ניהול מוניטין בגוגל?

ניהול מוניטין מספק לכם מגוון רחב של אפשרויות חוקיות לחלוטין החל מפניה לגוגל עצמה בבקשה ממנה את תוצאות החיפוש וכלה במגוון רחב של שיטות כיצד לטשטש את העקבות והאזכורים השליליים שיש לכם ברשת וגוגל תמיד יהיה המקום הראשון שבו צריכים לטפל. למשל, ניתן לשנות את סדר העדיפויות בתוצאות החיפוש וכך השם שלכם לא יופיע בהקשרים שליליים שונים בעמוד הראשון  וכמובן שיטות נוספות רבות בהתאם לסיטואציה.

שינוי גודל פונט