כמה עולה חתונה?

מגנטים לאירועים

הרבה אנשים שואלים את עצמם כמה עולה חתונה? חתונות הן עניין יקר, כאשר העלות הממוצעת לחתונה בארצות הברית היא 32,000 דולר. זה לא כולל את ירח הדבש. על מנת למנוע הפתעות בלתי צפויות, תמיד עדיף לדעת למה אתם נכנסים ולהגדיר תקציב בהתאם. עלות החתונה משתנה בהתאם לגורמים כמו מיקום, מספר המוזמנים וסוג הטקס.  עלות החתונה משתנה בהתאם לסוג החתונה, המיקום ומספר האורחים. ישנם גורמים רבים שמשפיעים על עלות החתונה. הגורם החשוב ביותר הוא סוג הטקס שאתה רוצה לערוך. אם תרצו טקס חיצוני עם 200 אורחים אז זה יעלה יותר מאשר אם תרצו טקס פנימי קטן עם 50 אורחים בלבד. למיקום יש גם תפקיד חשוב בקביעה כמה תעלה החתונה שלכם. טקס על חוף הים בהוואי הולך להיות יקר יותר מאשר אם הוא היה מוקם בביעת כנסת או במרכז הקהילתי. לבסוף, ישנם ספקים רבים ושונים שתוכלו להשתמש בהם ליום הגדול שלכם ולכל אחד יש נקודות מחיר שונות עבור השירותים שלהם.

חתונה היא עניין יקר

עלות החתונה משתנה בהתאם לגורמים רבים. המיקום והמקום יהיו הקובעים הגדולים ביותר לכמה יעלה לערוך חתונה. חתונת יעד במיקום אקזוטי יכולה לעלות עשרות אלפי יותר מאשר חתונה מקומית, בעוד שמקומות מסוימים עשויים להציע חבילות הכוללות אוכל ושתייה במחיר מוזל. ישנם גם סוגים רבים ושונים של חתונות, מבריחה ועד לאירועים ראוותניים עם אירועים של מספר ימים.

טקס פשוט עם שני אנשים בלבד עשוי לעלות רק 1,000 $ או פחות, אבל אם אתה רוצה ללכת על הכל ולהזמין 100 אורחים לאירועים בשווי שלושה ימים ולשכור צלם מקצועי אז המחיר יעלה משמעותית

ישנן דרכים רבות לחסוך בעלויות ועדיין לקיים חתונה יפה

אחת הדרכים הטובות ביותר היא לתכנן את החתונה שלכם מראש. זה יאפשר לך לעשות מחקר נוסף ולמצוא עסקה טובה על המקום, הקייטרינג והיבטים אחרים של החתונה שלך. זה גם מאפשר לך לחסוך כסף על קישוטים על ידי הכנתם בעצמך או קנייתם משומשים. עלות החתונה משתנה בהתאם למיקום, סוג השירות ומספר האורחים. סכום זה יכול להשתנות בהתאם למספר האנשים המוזמנים והיכן הוא מתקיים. לדוגמה, אם תרצו להתחתן בניו יורק או בלוס אנג'לס, התקציב שלכם יהיה גבוה בהרבה מאשר אם הייתם מתחתנים בכפר ג'ורג'יה. בנוסף לעלות הממוצעת של הטקס וקבלת הפנים, ישנן עלויות רבות נוספות שכדאי לשקול בהן: פרחים וקישוטים, קייטרינג, שירותי מוזיקה או תקליטן, שירותי צילום ווידאו. עלויות נוספות אלו יכולות לנוע בין 1,000 ל-10,000 דולר בהתאם למספר האנשים שנכחו. הכתבה נכתבה בשיתוף עם אתר wedding event.

שינוי גודל פונט