כיצד לפרסם עסק חדש בפרסום חוצות

טכניקת פרסום היא בעצם שימוש בדרך כלשהי לייצר חשיפה לנושא מסוים. כך למשל פרסום שירות, מוצר, מבצע, מותג כלשהו, אדם כלשהו, אירוע ועוד. מבין טכניקות הפרסום השונות יש אחת שכבר עשרות שנים (ויותר) מחזיקה מעמד והיא פרסום חוצות. פרסום בשלטי חוצות לא חייב להיות שלטים מפוארים בתל אביב בגודל של בניין אלא יכולים להיות גם שלטי חוצות של 1-2 מטר הנמצאים ברחובות העיר, בצמתים, כיכרות ועוד.

מדוע פרסום חוצות מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן?

לפרסום חוצות יש יתרונות רבים ונרחיב עליהם מעט בפסקה הבאה. חשוב להבין כי פרסום חוצות מחזיק כל כך הרבה זמן מעמד, למרות העידן הדיגיטלי שאנו חיים בו, אנו רואים שעדיין שלטי החוצות מלאים בפרסומים של עסקים בכל סדר גודל. פרסום חוצות יוצר חשיפה נהדרת לקהל הרחב והוא שילוט בולט שלרוב יהיה ממוקם במקומות מרכזיים שבהם עוברים הרבה אנשים ברגל או עם הרכב שלהם. לרוב יהיו אלה בערים אך ישנם שלטי חוצות גם במושבים באזורים מרכזיים לעתים.

על מה מבוסס פרסום חוצות?

  • חשיפה רבה – תארו לכם שעשרות אלפי אנשים רואים את השלט שלכם בכל יום. בין אם מדובר בשילוט בין כבישים או בשלט על המדרכה ברחוב הומה אדם בעיר – כמות החשיפות לפרסומת שלכם היא גדולה מאוד ופרסום בכמה שלטי חוצות במקביל עשוי לייצר אפקט נוסף של הטמעה בתת מודע עליו נרחיב ממש בעוד רגע.
  • שטח פרסום גדול – שלטי חוצות הנם שלטי פרסום גדולים: גם אלה המצויים ברחובות העיר ולא על בניינים. שטח פרסום גדול יותר הוא גם יותר בולט ויותר אנשים שמים אליו לב.
  • הטמעה בתת מודע – חשיפה ממושכת פעם אחר פעם של אדם מסוים למסר פרסומי מסוים – יוצרת אצלו הטמעה בתת המודע לגביכם. זו הסיבה מדוע אנשים ששומעים פרסומות מצחיקות או מגניבות יודעים לצטט או לזמזמם מהפרסומות לאורך זמן, זו הסיבה מדוע אנשים שרואים את אותה פרסומת באינטרנט שוב ושוב חושבים שמדובר במישהו מוביל בתחומי ואולי במשהו שאנו מפספסים. כך גם בשלטי חוצות. תארו לכם אדם הנוסע באותה הדרך לעבודה בכל בוקר ונחשף במשך חודש שלם, מדי בוקר, לפרסום שלכם. לאחר חודש הפרסומת שלכם כבר הוטמעה אצלו.
  • הנעה לפעולה – אם יש לכם קופירייטר טוב אז הפרסומת שלכם יכולה לייצר גם תחושה של דחיפות ויכולה לגרום ללקוח לרצות ליצור קשר, לנסות את המוצר, להזמין את השירות וכו'.

לסיכום:

פרסום חוצות הוא ערוץ פרסום נהדר עבור בתי עסק בכל סדר גודל, החל מעסקים קטנים ועד רשתות גדולות. ישנם כמה וכמה סוגים של שלטי חוצות בגדלים שונים ואינספור מיקומים אסטרטגיים שאפשר לבחור לפרסם בהם. צרו עמנו קשר באתר של נתיב מדיה ואנו נשמח לפרט לכם מעט יותר אודות שירותי פרסום חוצות שלנו.

שינוי גודל פונט