הטרנד החזק של בלונים לבת מצווה

בלונים

מתחילים לתכנן את בת המצווה של בתכם? אל תתפלאו אם אחת מן הבקשות הראשונות שלה, יתמקדו בנושא הבלונים. הדבר אולי עלול להישמע מעט מוזר – מדוע דווקא בלונים לבת מצווה הם אלו שר מטרידים את מנוחתה? הבלון לעתים נראה לנו כמו אביזר פשוט מאד לקישוט, שאולי אף מקושר לילדות, ולא למעבר לבגרות. בפועל, הבלונים מציעים לנו שפע של אפשרויות לבת המצווה – ובנות המצווה היום אף מודעות לכך לא פעם יותר מההורים. אז מה היתרונות בבלונים לבת מצווה?

בלונים – שדרוג של כל המסיבה

  • שער כניסה מבלונים – אין כל צל של ספק כי הטרנד הוא של בלונים לבת מצווה שבעצם יוצרים פסל של שער כניסה לאירוע. כל האורחים עוברים דרך שער מבלונים, והדבר כבר יוצר רושם ראשוני עז במיוחד.
  • כתיבת השם מבלונים – לא מעט מבנות המצווה, מתלהבות לגלות שהקישוט המרכזי באירוע, הוא בעצם מיצג אדיר של השם שלהן, אשר נכתב בעזרת בלונים. כמובן שאפשר למצוא עיצובים מדהימים של שמות, והדבר פשוט גונב את ההצגה באירוע.
  • קישוטים לשולחנות – אם מדובר על בת מצווה, מדוע להסתפק בקישוט רגיל של סידורי פרחים ואגרטלים? במקום זה, השקיעו והציבו קישוטים של בלונים לבת מצווה. מדובר על קישוטים מפוארים מבלונים, אשר מוסיפים הרבה שמחה וצבע לכל שולחן.
  • מזכרות מן האירוע – אפשר להזמין בלונים עם הדפסה מיוחדת, שעליהם יופיע תאריך בת המצווה, שמה של הילדה, וכיו"ב. הדבר מהווה גם אמצעי מעולה לקישוט המסיבה, וכמובן מזכרת נהדרת שאפשר לחלק לאורחים.

אפשרויות יוצאות דופן

האם גם עכשיו, אתם חושבים שהבלונים הם בסך הכל עוד אביזר קישוט רגיל? יש להניח שכעת אתם מבינים עד כמה הבלונים הם אביזר מדהים ויוצא דופן לקישוט, ועד כמה הם יכולים להציע לכם אפשרויות מדהימות, שיהפכו את מסיבת בת המצווה לאירוע שיהיה באמת בלתי נשכח.

שינוי גודל פונט