איפה לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים?

איפה לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים?
איפה לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים?
איפה לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים?

הגבלה בחשבון היא לא דבר טוב. היא מקשה עלינו את החיים שאם הגענו למצב של הגבלה בחשבון נחשבים למאתגרים גם כך. עם סימון זה בחשבון יש הגבלות שונות החלות על אותו בעל חשבון וכחלק מאותן הגבלות הבנק לא יעניק לו הלוואות, מסגרת אשראי, שיקים או אפילו מסגרת עו"ש. על כן ההתנהלות הופך לקשה ומאתגרת יותר וגם דברים אלמנטריים כמו רכישת אוכל לשולחן שישי יהפכו לפתע למאתגרים. על כן אותו אדם שנכנס להגבלה בחשבון יתחיל לתור אחר אפשרויות הלוואה חוץ בנקאיות מהן יוכל להתקיים בתקופה קשה זו עד שיסתדר.

מהי הגבלת בחשבון ומה זה אומר מבחינתנו?

הגבלה בחשבון היא סימון של הבנק על חשבון שבו חזרו 10 שיקים בטווח זמן של 12 חודשים, כאשר בין השיק הראשון שחזר לשיק האחרון יש הפרש של 15 יום או יותר. לאחר מכן החשבון יסומן אוטומטית כחשבון מוגבל למשך שנה. הבנק יגביל את החייב בכל מסגרות האשראי וכמובן שלא יעניק לו הלוואה משום סוג. יתרה מכך – הסימון יגיע גם לבנק ישראל ולחברות אשראי אחרות הבודקות את ציון האשראי של הלקוח המבוסס על דוח האשראי של אותו אדם בבנק ישראל. על כן יהיה לו קשה לקבל הלוואה גם במקום אחר.

האם יש גוף אחר שיכול לספק לנו הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים?

תמיד ישנם גופים חוץ בנקאיים המוכנים להעניק הלוואה לחתכים שונים באוכלוסייה, גם כאלה בעלי סיכון גבוה וקושי אפשרי בעמידה בהחזר ההלוואה. על כן בהתאם לסיכון אותה לוקחת החברה המלווה ככל הנראה התנאים לקבלת ההלוואה וההחזרים שלה יהיו נוקשים יותר כמו מספר תשלומים מצומצם יותר, ריבית גבוהה יותר וכו'. מומלץ לחברות לחברה המקושרת לגופים פיננסיים שונים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים ולבקש דרכה את ההלוואה.

שינוי גודל פונט