ריפוד ספות

ריפוד ספות – לבדוק את האפשרויות

אנשים רבים מעדיפים לרפד את הספות הישנות שלהם מאשר לקנות ספות חדשות. שירות ריפוד ספות מאפשר להם ליהנות מסלון כחדש לחלוטין, בעלות נמוכה יותר ותוך שהם יכולים להחליט בעצמם כיצד הוא ייראה מבלי להסתמך על דגמי המדף היקרים המוצעים להם בחנויות הרהיטים. מצד שני, אנשים אחרים נוטים לבחור במה שמוכר להם ולהחליף את הריפוד הישן בריפוד זהה, רק חדש. הבחירה היא כמובן שלכם בלבד, ואתם יכולים לבחור את האפשרות הטובה ביותר מבחינתכם, אבל לפני שאתם פונים לריפוד הספות שלכם, כדאי להבין שכל האפשרויות פתוחות בפניכם, ואתם לפחות רוצים לבחון אותן היטב לפני שאתם מקבלים החלטה.

קטלוג ריפוד ספות

בתחום של ריפוד ספות, המילה קטלוג מתייחסת כמובן לסך דגמי הריפוד שתוכלו להתקין על גבי הספה שלכם, וישנם אינספור דגמים כאלה. אם הספה שלכם הייתה ספת בד, תוכלו להעניק לה חיים חדשים באמצעות ריפוד בד חדש, או שתוכלו לעבור לריפוד עור או דמוי עור על פי בחירתכם. אם הספה שלכם הייתה חומה או שחורה, תוכלו להעניק לה חיים חדשים באמצעות ריפוד לבן, בורדו או כל גוון אחר. את כל האפשרויות תוכלו למצוא בקטלוגים ייעודים מעולם ריפוד הספות, ועל הקטלוג הזה אתם רוצים לעבור בשקט, בזמנם החופשי ובפינה הפרטית שלכם, ולא כשאיש מכירות יושב לכם על הראש. תוכלו להשיג קטלוגים שונים באינטרנט, ותוכלו גם לבחון קטלוגים של ספות שהריפוד שלהן מוצא חן בעיניכם, ולאחר מכן לבחון עם איש המקצוע האם יוכל להשיג עבורכם את הריפוד הרצוי.

עשו את הכל בצורה יסודית

מה שלא תבחרו לעשות במסגרת הזמנת שירות ריפוד ספות, עשו זאת בצורה יסודית ומוקפדת, וזה מתחיל כבר בשלב הצעת המחיר. כאשר אתם פונים לחברת הריפוד לצורך קבלת הצעת מחיר, שלחו לה באמצעות המייל או הווטסאפ תמונות של הספות הנוכחיות שלכם, וצרפו אליהן את המידות המדויקות של הספות.

את הריפוד שבחרתם כמובן בזמנכם הפנוי וללא לחץ, הציגו בפני איש המקצוע והדגישו שאתם מחפשים בדיוק את הריפוד הזה, ושלא תהיו מוכנים להתפשר על ריפוד "קרוב לזה". שימו לב שהדברים גם רשומים וחתומים. העלות של שירות ריפוד ספות יכולה להגיע לאלפים רבים של שקלים, ולעסקה כזאת אתם רוצים להתייחס כפי שראוי לה.